Nadat alle meisjes en de ‘moeders’ allemaal in quarantaine moesten omdat er een paar onder ons Corona hadden gekregen was iedereen enorm blij dat die tijd voorbij was. We konden weer naar buiten, ondanks dat we nog steeds proberen om contact met grote groepen mensen te vermijden. Wat kun je doen als uitje met de meisjes? Het mooie was dat er een aanbod kwam van iemand die we kennen. Deze familie verbouwd aardbeien in het koude seizoen en aangezien het seizoen ten einde loopt wilden zij heel graag onze meisjes en de ‘moeders’ de kans geven om aardbeien te komen plukken. De rit erheen was 2 uur rijden, maar wat was het prachtig. Vervolgens alle blijde gezichtjes van de meisjes die aardbeien mochten plukken. Het was echt de moeite waard.

De moeders hadden gezorgd voor een picknick lunch. We wilden naar een mooie plek om te eten en wilden daarna door om een mooi uitzichtpunt te bekijken. Om naar die picknickplek te komen moesten we off-road een berg op, dit was een uitdaging voor de auto’s en de chauffeurs. Sommigen vonden het geweldig en anderen vonden het eng. We kwamen met een deel van de groep boven en aten onze lunch op waarna we de prachtige wandeling naar de top zijn gaan maken. Vanaf daar keken we zo naar Laos, we stonden met recht op de grens.
Het was een geslaagd dagje uit met iedereen.

Kijk hier voor meer mooie foto’s van dit uitje, in de folder “Aardbeien plukken”.

   

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Is dat echt voor ons?

Op het terrein van de Schuilplaats staat een gebouw met drie slaapkamers, een woonkamer en een keuken. In iedere slaapkamer kunnen twee grote meiden zelfstandig wonen en op dit moment

Lees Verder »
Familie Bak

Van A naar B

De voorbereidingen voor ons vertrek naar Nederland begonnen dit keer pas laat doordat we veel andere dingen hadden die ons steeds maar bezig hielden. Maar op een gegeven moment moet

Lees Verder »
De Schuilplaats

Spelletjesmiddag

Begin februari hebben we op een middag een spelletjesmiddag gehouden in de multiruimte. Heerlijk om even de zinnen te verzetten, rond te rennen en vooral veel te lachen met elkaar.

Lees Verder »