Keulen en Aken zijn ook niet op één dag gebouwd

Natuurlijk is het niet zo dat als je een plan maakt dat dan morgen alles al klaar is, maar soms zouden we willen dat het niet zo lang duurt voordat iets klaar is. Zo zijn we nog steeds stukje bij beetje verbeteringen aan het maken in het huisje van Chester en Pim. Peter heeft laatst een stuk extra aanrechtblad gemaakt voor hen, dit stond al heel lang op het ‘to do’ lijstje. Ze zijn er heel blij mee. Nu nog een extra plank voor de potten en de pannen en een bovenkast of planken voor de voorraad.

Chester wilde al heel lang een sproeiersysteem maken voor Pim haar groentetuin, nu hangt eindelijk het eerste stuk en kan Pim weer groente verbouwen. Het is de bedoeling dat er nog een stuk bij komt, maar ja zoals de titel van dit stukje al zegt is niet alles in één dag klaar. Ook gaat ons gewone dagelijkse werk door, waardoor dit soort klusjes in het weekend moeten gebeuren. That’s life!

Na dit alles en een hele drukke tijd op ons werk voor ons alle vier mochten we er even tussenuit. We hebben enorm genoten van het strand en het zwembad, met daarnaast spelletjes doen en films kijken. We kunnen er weer even tegenaan, dus wie weet komen die klusjes nog eens af!

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Hoe kan ik haar helpen?

Alle meisjes die bij ons wonen zijn zwaar getraumatiseerd door het geweld dat hen is aangedaan. In de zorg voor de meisjes zien we vaak afwijkend, extreem gedrag waar we

Lees Verder »
Familie Bak

Hoe dan?

Het verkeer in Thailand is echt wel anders dan wat we in Nederland gewend zijn. Het is minder gestructureerd en ook al zijn er wel degelijk verkeersregels, ze worden nog

Lees Verder »
De Schuilplaats

Nieuwe schoenen

Een groep kinderen in Nederland heeft een jaar lang gespaard, zodat zij de meisjes in Thailand geld konden geven voor nieuwe schoenen. Toen de meisjes dit hoorden, waren ze super

Lees Verder »