Vlak voordat Peter, Chester en ik weer naar Thailand vertrokken hebben we nog wat leuke dingen mogen meemaken. Zo hebben we mogen vieren dat Peter zijn moeder 80 jaar werd, wat een mooie leeftijd. Peter en ik hebben de kans gehad om Jeremy zijn werkplek te bezoeken en zo een kijkje te nemen in wat hij doet als heier. Nathan is samen met zijn vriendin op kraamvisite geweest bij zijn tante en mocht de baby vasthouden, waar hij zichtbaar van genoot. Peter en ik hebben nog een heerlijke wandeling gemaakt waarbij we een tijdsinschatting hadden gemaakt, want de regenbui kwam eerder dan gepland en dus hadden we een nat pak tot op de onderbroek. Eerst vonden we het vervelend om nat te worden, maar naarmate we al natter werden kon het ons niets meer schelen en konden we er alleen maar enorm om lachen. Chester was vlak voor vertrek echt aan het wachten totdat hij nu eindelijk weg kon, 3 maanden was voor hem te lang, hij verlangde terug naar huis en het normale ritme. Dus toen we eenmaal in het vliegtuig zaten was hij heel blij. 

   

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Stagelopen

Fenmai* is 21 jaar en doet een HBO-opleiding, want zij wil docent worden, en dit jaar moest zij ook stage lopen. Ze moest lesgeven, lessen voorbereiden, lessenplannen maken en helpen

Lees Verder »
Familie Bak

Uitje

Op een zaterdagmiddag besloten we spontaan om een op pad te gaan. We moesten verzekeringspapieren op de post doen, maar besloten om dit persoonlijk bij onze tussenpersoon af te leveren.

Lees Verder »
De Schuilplaats

Gelukkig nieuwjaar

Oud en nieuw is iets waar de meisjes altijd erg naar uitkijken. Ze hebben zin in het lekkere eten, Mukata oftewel Thaise barbeque, en de spelletjes, het dansen, de karaoke

Lees Verder »