Ja jullie lezen het goed, “oud en nieuw”, maar dit gaat niet over het vieren van het nieuwe jaar hoor. Dit gaat om het weerzien met een oud-collega en het bijwonen van de bruiloft van een nieuwe collega.

In Thailand is er geen gelegenheid waar niet een goede maaltijd bij zit. Of je het nu hebt over een bruiloft, een begrafenis, een huis openen of het weerzien van een goede vriend of collega het hoort gepaard te gaan met een maaltijd. Dat is in Thailand geen straf, want ze weten hier heel goed wat lekker eten is.

De meisjes hebben allemaal hard meegeholpen om het bruiloftsfeest te organiseren. Ook had het huis waar deze collega werkt een dansje ingestudeerd om daar op te voeren. Ze waren begonnen toen men zich ineens afvroeg waar de bruid was, want nu moest zij het missen. Het werd al snel duidelijk dat dit de bedoeling was, want ook de bruid verscheen ten tonele om met de meisjes mee te dansen. Zij had dit samen met de meisjes bedacht en uitgevoerd, echt heel erg leuk.

Onze oud-collega woont al een aantal jaren in het buitenland met haar man. Nu zij weer even in de buurt was wilde ze graag alle meisjes en collega’s trakteren. Het was leuk voor iedereen, want Thai barbecue is een favoriet van iedereen, maar het was nog leuker voor degenen die onze oud-collega nog kenden van vroeger.

   

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Nieuwe schoenen

Een groep kinderen in Nederland heeft een jaar lang gespaard, zodat zij de meisjes in Thailand geld konden geven voor nieuwe schoenen. Toen de meisjes dit hoorden, waren ze super

Lees Verder »
Familie Bak

Appelboterkoek

In huize van Tongeren vonden mijn (Tatjana) ouders ooit een recept van appelboterkoek. Als ik het goed heb kwam het uit de Libelle of de Margriet of zo. Mijn ouders

Lees Verder »
De Schuilplaats

Voor niets gaat de zon op

We leren alle meisjes die bij ons wonen om mee te helpen in de dagelijkse gang van zaken in en om het huis; zoals koken, afwassen, schoonmaken, de was doen,

Lees Verder »