De laatste zaterdag van de maand eten we met alle gezinnen samen in de grote zaal. Heel gezellig om zo iedereen bij elkaar te zien, de drie gezinnen, met de moeders en de meiden die zelfstandig wonen. Elke keer heeft een ander huis de taak om te koken en dat is natuurlijk een heerlijke Thaise maaltijd. Er is tijd om gezellig te kletsen met elkaar en dat hoor je dan ook wel, het is een kakofonie van jewelste in de zaal waar een niet zo’n prettige echo in zit.

Na het eten gingen de volwassen meiden boodschappen doen, want ze hadden niet genoeg beddengoed. Dat deden ze samen met Tatjana. Het werd een gezellige middag en we kwamen thuis met meer dan we aanvankelijk dachten te moeten kopen. De meiden zijn blij met hun nieuwe aankopen en zijn meteen alles gaan wassen, zodat ze het zo snel mogelijk kunnen gaan gebruiken.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Stagelopen

Fenmai* is 21 jaar en doet een HBO-opleiding, want zij wil docent worden, en dit jaar moest zij ook stage lopen. Ze moest lesgeven, lessen voorbereiden, lessenplannen maken en helpen

Lees Verder »
Familie Bak

Uitje

Op een zaterdagmiddag besloten we spontaan om een op pad te gaan. We moesten verzekeringspapieren op de post doen, maar besloten om dit persoonlijk bij onze tussenpersoon af te leveren.

Lees Verder »
De Schuilplaats

Gelukkig nieuwjaar

Oud en nieuw is iets waar de meisjes altijd erg naar uitkijken. Ze hebben zin in het lekkere eten, Mukata oftewel Thaise barbeque, en de spelletjes, het dansen, de karaoke

Lees Verder »