Tijd voor een nieuw kleurtje

Wist je dat het in Thaise scholen verboden is om je haar te verven? Het haar wordt namelijk gezien als onderdeel van hun uniform. Ook brillen mogen geen felle kleuren hebben, de monturen moeten zwart of neutraal van kleur zijn.
Nu je dit weet snap je wel dat de meisjes meteen hun haar willen kleuren zodra de zomervakantie begint. Ze kunnen dan bijna drie maanden genieten van een ander kleurtje, waarna ze het weer zwart moeten verven om weer naar school te kunnen gaan.

Het is leuk om te zien hoeveel plezier ze hebben aan het verven van hun haar. Vaak doen ze het bij elkaar of de moeders doen het voor hen. Daarna zijn ze super trots op hun nieuwe kleur en genieten ze er enorm van.

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Ontspanning

Nu we weer midden in het Thaise schooljaar zitten heeft het dagelijks leven weer een vast ritme aangenomen. Gelukkig zijn er ook dan nog altijd momenten van ontspanning, creativiteit en

Lees Verder »
Familie Bak

Kort maar krachtig

Na lang wikken en wegen, vanwege onze verantwoordelijkheden in Thailand en de benodigde financien voor de tickets, hebben we toch besloten om naar Nederland te gaan vanwege het 65 jarig

Lees Verder »
De Schuilplaats

Teambuilding

Het runnen van een meisjeshuis is naast heel waardevol ook vaak druk, intens en/of emotioneel. Af en toe is het belangrijk om ons als team af te sluiten van het

Lees Verder »