Sinds dat er een brand is geweest in een kinderhuis in de provincie Chiang Rai is de overheid alle kinderhuizen aan het controleren op veiligheid, hygiëne, vergunningen, werken we volgens de regels, etc. Het meeste in de Schuilplaats is op orde, maar we hebben een paar punten die wel aangepakt moeten worden op korte termijn. Twee van die dingen zijn: Een ziekenkamer en de keukens.

Er moet op elk terrein een ziekenkamer zijn. Een kamer apart voor als er kinderen zijn die ziek zijn. We hebben het hoofdkantoor en het stafkantoor van 1 van de huizen nu samen moeten voegen om een ziekenkamer te kunnen maken. Nu moet de kamer nog schoongemaakt, geschilderd en ingericht worden.

Drie keukens voldoen niet aan de wettelijke eisen voor een kinderhuis in Thailand. Er is een keuken waarvan het aanrechtblad, bestaande uit tegels, niet meer goed is doordat een aantal tegels gebroken zijn en/of er niet meer inzitten. Een andere keuken heeft houten keukenkastjes die helemaal weg zijn gerot en de derde keuken heeft geen goed werkende afvoerput. Stap voor stap zullen we alles aanpakken.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Nieuwe schoenen

Een groep kinderen in Nederland heeft een jaar lang gespaard, zodat zij de meisjes in Thailand geld konden geven voor nieuwe schoenen. Toen de meisjes dit hoorden, waren ze super

Lees Verder »
Familie Bak

Appelboterkoek

In huize van Tongeren vonden mijn (Tatjana) ouders ooit een recept van appelboterkoek. Als ik het goed heb kwam het uit de Libelle of de Margriet of zo. Mijn ouders

Lees Verder »
De Schuilplaats

Voor niets gaat de zon op

We leren alle meisjes die bij ons wonen om mee te helpen in de dagelijkse gang van zaken in en om het huis; zoals koken, afwassen, schoonmaken, de was doen,

Lees Verder »