Er stond al een staftraining van 3 dagen gepland wanneer we te horen kregen dat de meisjes vrij van school zouden zijn, doordat er een landelijk sportevenement in onze stad gehouden zou worden. Drie dagen van 9:00 tot 15:00 uur zouden de meisjes dan alleen zijn, nou ja, niet helemaal, want ze zouden in het huis naast de multi-ruimte zitten, maar ideaal is echt anders. Er werd een oplossing gevonden die voor de meisjes wel heel leuk was. Drie dagen van knutselen in de ochtend en in de middag een film kijken. Ze hebben kerstversiering gemaakt, geleerd hoe je van wortels mooie decoratie kunt maken om een tafel mee op te maken in een chique hotel, gekleurd, 3D kaarten en pomponnetjes gemaakt, etc. Daarnaast lekker chillen en spelletjes doen.
Ondertussen kregen alle ‘moeders’ les in de seminar. Ook zij hebben een goede tijd gehad als team. Het heeft een ieder persoonlijk opgebouwd en iedereen binnen het team dichter bij elkaar gebracht.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Beroofd van je eigenwaarde

Nina* (niet haar echte naam) is de eerste dochter van haar vader en moeder, zij is 10 jaar oud. Haar ouders zijn gescheiden en moeder heeft een nieuwe man. Haar

Lees Verder »
Familie Bak

Zware ontlasting

Sinds Jeremy bij ons is, begonnen de problemen met ons toilet weer. Volgens mij heeft hij flinke zware ontlasting, ha ha ha. Misschien is dat waar, maar dit toilet heeft

Lees Verder »