Zelfstandig wonen bij de Schuilplaats

Als de meiden van de HAVO af zijn en een vervolgopleiding gaan doen mogen zij zelfstandig leren wonen op het terrein van de Schuilplaats. Het pand bestaat uit drie slaapkamers met een badkamer voor elk 2 personen en een gezamelijke woonkamer en keuken. Het gebouw was toe aan een flinke opknapbeurt en het begin is gemaakt met de eerste slaapkamer en de woonkamer. Deze zullen hopelijk binnen een paar weken klaar zijn en dan gaan ze met de keuken beginnen en de volgende slaapkakmer.
De meiden spieken steeds al even naar binnen om te zien hoe mooi het wordt en ze kijken uit naar de verhuizing en het in gebruik mogen nemen ervan.
Tussendemiddag zorgen de collega’s voor de lunch voor de werklui, elke dag in een ander huis. Het leuke is dat je bij de drie verschillende gezinnen verschillend, maar heerlijk eten krijgt. Wat een verwennerij.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Fotoshoot

In april hadden we een Nederlands echtpaar op bezoek, dat twee ochtenden met de meisjes heeft opgetrokken. De eerste ochtend ging het over foto’s maken. Ze maakten portretfoto’s van alle

Lees Verder »
Familie Bak

In de rivier

Peter en ik gingen op pad met twee vrijwilligers die 10 dagen bij ons waren. Naast het werken proberen we ook altijd tijd te maken voor ontspanning door middel van

Lees Verder »
De Schuilplaats

Geslaagd

School: een opleiding volgen of een cursus doen, het maakt niet uit wat het is, maar het is fantastisch als je het met goed gevolg kan afronden. Je moest er

Lees Verder »