En dan is het ineens echt waar, ik ben vijftig jaar geworden. Er is al veel over gesproken en sommigen vonden het niet grappig dat we voor mijn verjaardag alweer naar Thailand terug zouden vliegen. Maar op een avond, een paar dagen voor ons vertrek, kregen we onaangekondigd bezoek. Ik kreeg een hoedje op, een lint om en een button met 50 jaar en Sarah erop. Ook kreeg ik een mooi wijnglas en natuurlijk ontbrak een gebakje ook niet. Zoooo leuk dat dit voor mij gedaan is. Het glas durfden we niet mee te nemen in de kofer en de gebakjes waren al snel op, maar de rest namen we wel mee en dat is te zien op de foto.
Toen ik eenmaal echt jarig was en ’s morgens nog slaperig onze woonkamer inliep hingen er slingers en stonden er twee boeketten met bloemen. Zo lief, Peter, Chester en Pimpa hadden dit de avond ervoor gedaan, toen ik al naar bed was. Wat een mazzel voor hun dat ik altijd vroeg naar bed ga, ha ha ha. Ook kreeg ik van mijn schoondochter een heerlijke fruit met kokos taart in de cijfers 5 en 0.
Vervolgens vierden we nogmaals feest bij een van de meisjeshuizen, omdat zowel Peter als ik jarig waren en ook een collega van ons. Ze hebben ons ook daar in het zonnetje gezet, wat echt heel leuk was.
Al met al ben ik flink verwent en voelde ik mij echt jarig, nu op naar de 51 jaar.

 

Meer Recent Nieuws

Familie Bak

Wereld van contrasten

De laatste week in Nederland was het echt winter, zelfs met vrieskou en sneeuw. Wat hebben we genoten van het mooie witte landschap en de koude wangen tijdens een wandeling.

Lees Verder »
De Schuilplaats

Stagelopen

Fenmai* is 21 jaar en doet een HBO-opleiding, want zij wil docent worden, en dit jaar moest zij ook stage lopen. Ze moest lesgeven, lessen voorbereiden, lessenplannen maken en helpen

Lees Verder »
Familie Bak

Uitje

Op een zaterdagmiddag besloten we spontaan om een op pad te gaan. We moesten verzekeringspapieren op de post doen, maar besloten om dit persoonlijk bij onze tussenpersoon af te leveren.

Lees Verder »