En dan is het ineens echt waar, ik ben vijftig jaar geworden. Er is al veel over gesproken en sommigen vonden het niet grappig dat we voor mijn verjaardag alweer naar Thailand terug zouden vliegen. Maar op een avond, een paar dagen voor ons vertrek, kregen we onaangekondigd bezoek. Ik kreeg een hoedje op, een lint om en een button met 50 jaar en Sarah erop. Ook kreeg ik een mooi wijnglas en natuurlijk ontbrak een gebakje ook niet. Zoooo leuk dat dit voor mij gedaan is. Het glas durfden we niet mee te nemen in de kofer en de gebakjes waren al snel op, maar de rest namen we wel mee en dat is te zien op de foto.
Toen ik eenmaal echt jarig was en ’s morgens nog slaperig onze woonkamer inliep hingen er slingers en stonden er twee boeketten met bloemen. Zo lief, Peter, Chester en Pimpa hadden dit de avond ervoor gedaan, toen ik al naar bed was. Wat een mazzel voor hun dat ik altijd vroeg naar bed ga, ha ha ha. Ook kreeg ik van mijn schoondochter een heerlijke fruit met kokos taart in de cijfers 5 en 0.
Vervolgens vierden we nogmaals feest bij een van de meisjeshuizen, omdat zowel Peter als ik jarig waren en ook een collega van ons. Ze hebben ons ook daar in het zonnetje gezet, wat echt heel leuk was.
Al met al ben ik flink verwent en voelde ik mij echt jarig, nu op naar de 51 jaar.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Nieuwe schoenen

Een groep kinderen in Nederland heeft een jaar lang gespaard, zodat zij de meisjes in Thailand geld konden geven voor nieuwe schoenen. Toen de meisjes dit hoorden, waren ze super

Lees Verder »
Familie Bak

Appelboterkoek

In huize van Tongeren vonden mijn (Tatjana) ouders ooit een recept van appelboterkoek. Als ik het goed heb kwam het uit de Libelle of de Margriet of zo. Mijn ouders

Lees Verder »
De Schuilplaats

Voor niets gaat de zon op

We leren alle meisjes die bij ons wonen om mee te helpen in de dagelijkse gang van zaken in en om het huis; zoals koken, afwassen, schoonmaken, de was doen,

Lees Verder »