Hier dan weer een bericht van ons vanuit Thailand

Voor sommige is dit oud nieuws maar voor degene die het nog niet wist hier even een terugblik over de afgelopen tijd.

Op dit moment verblijven we op de basis van YWAM ( jeugd met een opdracht) waar we een grote kamer voor onszelf hebben. Het lijkt wel of we op een luxe camping zitten, de bedden zijn erg goed en het eten wordt doordeweeks voor ons gekookt en is erg lekker.
De jongens hebben hun eerste week op school gehad en leren in een hoog tempo engels, want dat is het vak wat ze hoofdzakelijk krijgen. Verder hebben ze gym, muziek, kunst en kookles en hierdoor leren ze al aardig hun schoolgenootjes kennen.
We zullen ook 4 uur in de week op school gaan helpen om de schoolkosten te verlagen, dit houd op dit moment bibliotheekwerkzaamheden in, later kunnen we kijken waar we nog meer ingezet kunnen worden.
We hebben ook al een “nieuw” huis vlakbij de schuilplaats en hebben daar nu de tijd voor gehad om al onze spullen weer in te ruimen. Het is een leuk huis met een flinke ommuurde tuin , waar de jongens lekker in kunnen spelen.
We zijn vanaf zondag 21 januari bezig met de DTS opleiding . We hebben oppas voor de jongens als we les krijgen, het zal een mooie tijd zijn waarin we getraind zullen worden en veel nieuwe dingen zullen leren.
dit zullen we nodig hebben om straks in de praktijk mee aan de slag te kunnen gaan.

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Teambuilding

Het runnen van een meisjeshuis is naast heel waardevol ook vaak druk, intens en/of emotioneel. Af en toe is het belangrijk om ons als team af te sluiten van het

Lees Verder »
Familie Bak

Tussen de buien door

Het plannen van werkzaamheden buiten is erg lastig in het regenseizoen in Thailand. Helaas duurt dit seizoen 6 maanden, dus wachten is ook geen optie. Je maakt je klaar en

Lees Verder »
De Schuilplaats

Wat eten we vanavond?

Alle drie de gezinnen zijn deze maand langs geweest bij ‘oom’ en ‘tante’ uit Nederland voor een heerlijke maaltijd. Dit keer stond er geen curry of sticky rice op het

Lees Verder »