Of je nu klein bent of groot, de meeste mensen genieten wel van spelen. Een spelletje Kolonisten van Catan spelen, kleien, in de speeltuin of een boek lezen.
Saoirse is bijna twee jaar en leert in één klap drie talen, of misschien zelfs wel vier; Thai, Engels, Nederlands en Mongh. Uhm ze spreekt ook nog haar eigen taal, dus dat maakt vijf talen. Het is soms gissen voor ons welke taal ze op dat moment spreekt, vooral als ze hele verhalen probeert te vertellen aan ons. Met boeken lezen dan zegt ze alles na.
Laatst lazen we een boek met onder andere dieren. Saoirse zag twee papegaaien en wees naar de linker en zei: “Papagaai” en toen wees ze naar de rechter en zei: “Mamagaai”. Het was hilarisch, ik heb enorm gelachen en heb het vervolgens nog op video vast kunnen leggen, zodat anderen ook mee konden genieten.

   

Meer Recent Nieuws

Familie Bak

Gewonnen

We werden uitgenodigd voor een babyshower. Natuurlijk werden daar ook spelletjes gedaan; je moest raden hoeveel centimeter de omvang van de buik met de baby erin was, elkaar de fles

Lees Verder »
De Schuilplaats

Koken en bakken

Twee van de meisjes die bij ons wonen volgen een opleiding koken en voedingsleer. Bij zo een opleiding hoort natuurlijk heel veel koken. Op school bakken ze taarten zo mooi

Lees Verder »
Familie Bak

Spelletjes doen

Saoirse vindt spelletjes doen al heel leuk. We spelen regelmatig memory in verschillende versies, waarbij we vooral ook alles in het Nederlands benoemen om haar Nederlandse woordenschat te vergroten. Ook

Lees Verder »