Of je nu klein bent of groot, de meeste mensen genieten wel van spelen. Een spelletje Kolonisten van Catan spelen, kleien, in de speeltuin of een boek lezen.
Saoirse is bijna twee jaar en leert in één klap drie talen, of misschien zelfs wel vier; Thai, Engels, Nederlands en Mongh. Uhm ze spreekt ook nog haar eigen taal, dus dat maakt vijf talen. Het is soms gissen voor ons welke taal ze op dat moment spreekt, vooral als ze hele verhalen probeert te vertellen aan ons. Met boeken lezen dan zegt ze alles na.
Laatst lazen we een boek met onder andere dieren. Saoirse zag twee papegaaien en wees naar de linker en zei: “Papagaai” en toen wees ze naar de rechter en zei: “Mamagaai”. Het was hilarisch, ik heb enorm gelachen en heb het vervolgens nog op video vast kunnen leggen, zodat anderen ook mee konden genieten.

   

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Nieuwe schoenen

Een groep kinderen in Nederland heeft een jaar lang gespaard, zodat zij de meisjes in Thailand geld konden geven voor nieuwe schoenen. Toen de meisjes dit hoorden, waren ze super

Lees Verder »
Familie Bak

Appelboterkoek

In huize van Tongeren vonden mijn (Tatjana) ouders ooit een recept van appelboterkoek. Als ik het goed heb kwam het uit de Libelle of de Margriet of zo. Mijn ouders

Lees Verder »
De Schuilplaats

Voor niets gaat de zon op

We leren alle meisjes die bij ons wonen om mee te helpen in de dagelijkse gang van zaken in en om het huis; zoals koken, afwassen, schoonmaken, de was doen,

Lees Verder »