Of je nu klein bent of groot, de meeste mensen genieten wel van spelen. Een spelletje Kolonisten van Catan spelen, kleien, in de speeltuin of een boek lezen.
Saoirse is bijna twee jaar en leert in één klap drie talen, of misschien zelfs wel vier; Thai, Engels, Nederlands en Mongh. Uhm ze spreekt ook nog haar eigen taal, dus dat maakt vijf talen. Het is soms gissen voor ons welke taal ze op dat moment spreekt, vooral als ze hele verhalen probeert te vertellen aan ons. Met boeken lezen dan zegt ze alles na.
Laatst lazen we een boek met onder andere dieren. Saoirse zag twee papegaaien en wees naar de linker en zei: “Papagaai” en toen wees ze naar de rechter en zei: “Mamagaai”. Het was hilarisch, ik heb enorm gelachen en heb het vervolgens nog op video vast kunnen leggen, zodat anderen ook mee konden genieten.

   

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Spelletjesmiddag

Begin februari hebben we op een middag een spelletjesmiddag gehouden in de multiruimte. Heerlijk om even de zinnen te verzetten, rond te rennen en vooral veel te lachen met elkaar.

Lees Verder »
De Schuilplaats

Beroofd van je eigenwaarde

Nina* (niet haar echte naam) is de eerste dochter van haar vader en moeder, zij is 10 jaar oud. Haar ouders zijn gescheiden en moeder heeft een nieuwe man. Haar

Lees Verder »
Familie Bak

Zware ontlasting

Sinds Jeremy bij ons is, begonnen de problemen met ons toilet weer. Volgens mij heeft hij flinke zware ontlasting, ha ha ha. Misschien is dat waar, maar dit toilet heeft

Lees Verder »