Er is er één jarig hoera hoera

Eén dag in het jaar is het jouw dag, want dan ben je jarig!

In de Schuilplaats worden de verjaardagen van de meisjes ook gevierd. Dit is voor de meeste meisjes iets heel speciaals, want van huis uit kennen ze dit eigenlijk niet. Er worden slingers en ballonnen voor ze opgehangen, er word voor ze gezongen, ze mag kiezen wat ze wilt eten, er is een lekkere en mooie taart én ze krijgt een cadeautje. Deze dag zijn de meisjes even helemaal in het middelpunt en ze genieten daar enorm van.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Is dat echt voor ons?

Op het terrein van de Schuilplaats staat een gebouw met drie slaapkamers, een woonkamer en een keuken. In iedere slaapkamer kunnen twee grote meiden zelfstandig wonen en op dit moment

Lees Verder »
Familie Bak

Van A naar B

De voorbereidingen voor ons vertrek naar Nederland begonnen dit keer pas laat doordat we veel andere dingen hadden die ons steeds maar bezig hielden. Maar op een gegeven moment moet

Lees Verder »
De Schuilplaats

Spelletjesmiddag

Begin februari hebben we op een middag een spelletjesmiddag gehouden in de multiruimte. Heerlijk om even de zinnen te verzetten, rond te rennen en vooral veel te lachen met elkaar.

Lees Verder »