Goede berichten van het thuisfront

Het is voor ons best gek om tijden de kerst niet in Thailand te zijn. We hebben al 9 x kerst gevierd samen met alle meisjes, staf en gasten en nu de 10e keer waren we er niet bij. Ondanks dat we erg gemist werden, hebben ze toch een leuk feest gehad. Voor het feest hebben ze allerlei spelletjes met de meisjes gedaan. Dit vinden ze altijd erg leuk en het gaat dan ook gepaard met veel lachen gieren en brullen. Daarna hebben ze heerlijk gegeten en gezongen en nog veel meer. Volgend jaar hopen wij weer van de partij te zijn!

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Spelletjesmiddag

Begin februari hebben we op een middag een spelletjesmiddag gehouden in de multiruimte. Heerlijk om even de zinnen te verzetten, rond te rennen en vooral veel te lachen met elkaar.

Lees Verder »
Familie Bak

Spelen is leuk

Of je nu klein bent of groot, de meeste mensen genieten wel van spelen. Een spelletje Kolonisten van Catan spelen, kleien, in de speeltuin of een boek lezen. Saoirse is

Lees Verder »
De Schuilplaats

Beroofd van je eigenwaarde

Nina* (niet haar echte naam) is de eerste dochter van haar vader en moeder, zij is 10 jaar oud. Haar ouders zijn gescheiden en moeder heeft een nieuwe man. Haar

Lees Verder »