Nieuwe stappen in het leven

Half maart, april en half mei is het in Thailand zomervakantie. Dit is voor lager en middelbaar onderwijs. De universiteiten volgen de Amerikaanse vakanties.

Tijdens deze Thaise zomervakantie gaan veel meisjes bij hun familie op bezoek. Als het veilig genoeg is kunnen ze een poosje logeren. Aan het begin van de vakantie ging 1 van de oudere meisjes naar haar familie in een bergdorp voor 2 weken. Ze kwam heel even terug en heeft toen afscheid genomen, want ze is bij haar zus in Bangkok gaan wonen. Dit meisjes en misschien moet ik zeggen ‘jongedame’ heeft haar studie afgerond en is klaar om te gaan werken. Ze heeft al werk gevonden in Bangkok en is daar nu heen. Het is heel mooi om te zien dat na jaren investeren zij de kans heeft genomen om een vak te leren en dat ze nu in staat zal zijn om voor zichzelf te zorgen.

Twee andere meisjes hebben tijdens deze vakantie de mogelijkheid gekregen om bij familie te gaan wonen. De situatie is dusdanig veranderd dat dit nu mogelijk is. De een is bij haar tante gaan wonen en de ander bij haar vader en haar jongere en oudere broer.

We hebben ook een nieuw meisje mogen verwelkomen, zij is dertien jaar en zal hier naar de middelbare school gaan. We hopen dat ze snel zal wennen en dat ze zich thuis mag gaan voelen.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Bijzondere maaltijd

De ‘moeders’ vertelden ons dat we vanmiddag niet meteen naar huis gaan na school, omdat we uit eten zouden gaan. “Echt waar?” vroegen we allemaal tegelijk. “Waarom dan?”, kwam de

Lees Verder »
Familie Bak

50 jaar!

En dan is het ineens echt waar, ik ben vijftig jaar geworden. Er is al veel over gesproken en sommigen vonden het niet grappig dat we voor mijn verjaardag alweer

Lees Verder »
De Schuilplaats

Op bezoek bij oma

Elk jaar nemen de ‘moeders’ ons mee op familiebezoek, tenminste als het thuis veilig is voor ons. Voor de meesten van ons is dit een feest, want dan zien ze

Lees Verder »