Een meisje van 9 jaar is eind 2020 weer bij ons komen wonen. Als jong meisje van nog geen 6 jaar oud woonde ze ook al bij ons omdat ze misbruikt was, maar ze is na een aantal jaar teruggeplaatst bij haar moeder waar het toen weer veilig was. Het is verschrikkelijk maar waar, maar door de tijd heen is de thuissituatie verslechterd waardoor er geen bescherming was voor dit meisje en zij wederom misbruikt is.
De laatste weken zijn de psychologe en de leidster van het huis waar zij woont samen met het meisje bezig geweest met het politieonderzoek wat in volle gang is. Dit betekent dat het meisje terug moest naar de plaats van delict en een verklaring moest afleggen tegenover de politie. Vervolgens zal de zaak voor de rechter komen, waar ze ook weer heen moet. Het meisje gaat door een hele moeilijke tijd heen, ze beleeft alles weer opnieuw, wat echt verschrikkelijk is. We zijn dankbaar dat we haar konden opnemen en bescherming en hulp kunnen bieden.

 

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Is dat echt voor ons?

Op het terrein van de Schuilplaats staat een gebouw met drie slaapkamers, een woonkamer en een keuken. In iedere slaapkamer kunnen twee grote meiden zelfstandig wonen en op dit moment

Lees Verder »
Familie Bak

Van A naar B

De voorbereidingen voor ons vertrek naar Nederland begonnen dit keer pas laat doordat we veel andere dingen hadden die ons steeds maar bezig hielden. Maar op een gegeven moment moet

Lees Verder »
De Schuilplaats

Spelletjesmiddag

Begin februari hebben we op een middag een spelletjesmiddag gehouden in de multiruimte. Heerlijk om even de zinnen te verzetten, rond te rennen en vooral veel te lachen met elkaar.

Lees Verder »