Zelf je eigen t-shirt mogen versieren is superleuk om te doen. Het is gaaf om te zien dat sommigen echt anders durven te zijn en te denken. Anderen hebben juist een voorbeeld nodig om van te werken.

Hoe maak je nu die pittige pasta die zo lekker is bij het eten? Dat hebben de moeders aan de meisjes geleerd. De pepers bakken, knoflook, uitje, etc. erbij en stampen en ……. Iedereen had wel een taak en kon zo een bijdrage leveren aan het hele proces. Toen ze klaar waren was het tijd voor de lunch en ja hoor, daar werd ook hun eigen gemaakte pasta bij gegeten. De meisjes waren super trots en wij natuurlijk ook.

     

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Is dat echt voor ons?

Op het terrein van de Schuilplaats staat een gebouw met drie slaapkamers, een woonkamer en een keuken. In iedere slaapkamer kunnen twee grote meiden zelfstandig wonen en op dit moment

Lees Verder »
Familie Bak

Van A naar B

De voorbereidingen voor ons vertrek naar Nederland begonnen dit keer pas laat doordat we veel andere dingen hadden die ons steeds maar bezig hielden. Maar op een gegeven moment moet

Lees Verder »
De Schuilplaats

Spelletjesmiddag

Begin februari hebben we op een middag een spelletjesmiddag gehouden in de multiruimte. Heerlijk om even de zinnen te verzetten, rond te rennen en vooral veel te lachen met elkaar.

Lees Verder »