De wind steekt op, de lucht is donker, er komt echt een schip met zure appelen aan! Dan begint het te regenen, eerst nog rustig, maar dan steeds harder. Elke keer wanneer jij denkt dat het niet harder kan dan gaat het toch nog harder. Ineens voel je een druppel op je hoofd, waar komt die vandaan? Nog ééntje, je kijkt omhoog en ziet dat er een gaatje in het plafond zit. “Oh oh dat is niet goed.” Maar het is middenin de nacht dus er zit niets anders op dan een emmer neer te zetten om niet de slaapkamer onder te laten lopen. Later worden er nog meer lekkages gevonden en zo staan er flink wat emmers op verschillende plekken. Er moet dus nodig iets gebeuren!

Half september is het een week mooi weer en kan er flink aan het dak gewerkt worden: dakpannen worden vervangen en alles wordt opnieuw aangesmeerd en geschilderd. Na die week begint de regen weer en gelukkig blijft het nu droog in huis.

Na deze klus worden de slaapkamer, de hal en de woonkamer opgeknapt, want dit was al jaren niet gebeurd. Het lijkt eerst een ravage, maar langzamerhand zien de meisjes hoe mooi het wordt. Ze zijn er heel blij mee, want het is net alsof ze een nieuw huis hebben! Sommige meisjes kunnen zelfs helpen bij het inzetten van het nieuwe plafond, dat vinden ze helemaal geweldig!

   

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Teambuilding

Het runnen van een meisjeshuis is naast heel waardevol ook vaak druk, intens en/of emotioneel. Af en toe is het belangrijk om ons als team af te sluiten van het

Lees Verder »
Familie Bak

Tussen de buien door

Het plannen van werkzaamheden buiten is erg lastig in het regenseizoen in Thailand. Helaas duurt dit seizoen 6 maanden, dus wachten is ook geen optie. Je maakt je klaar en

Lees Verder »
De Schuilplaats

Wat eten we vanavond?

Alle drie de gezinnen zijn deze maand langs geweest bij ‘oom’ en ‘tante’ uit Nederland voor een heerlijke maaltijd. Dit keer stond er geen curry of sticky rice op het

Lees Verder »