Logo_Familie-Bak-com

Hoe krijg je mij gek…

Neem de volgende ingredienten:
– 1 stuks broer
– 1 stuks website
– Een berg vragen
Stop in een blender en giet in article-editor.
Klik save… Lekker eten!!

Weet je sommige mensen hebben een lieve, leuke en aardige broer, maar ik weet het effe niet!!!! De mijne wil dat ik dag en nacht bereikbaar ben en zijn vragen beantwoord. Helaas kan dat hier in Thailand niet, buiten het feit dat ik ook nog wat uurtjes slaap nodig heb, wil het hier ook nog weleens zo zijn dat het internetverkeer plat ligt. Maar dan gebeurt het wonderlijke, de antwoorden op de vragen die hij voor mij heeft , beantwoord hij maar zelf, omdat ik dus te traag was en dat was nu juist wat ik wilde!!! Ha ha ha.
Beter lui dan moe, toch? Ik hoef nu niet over de vragen en evt antwoorden na te denken en alles wordt vanzelf geregeld. Dit is beter, al moet ik niet te vroeg juichen, want hij weet precies wat hij doet en is erg goed in de juiste antwoorden geven en/of vinden op de vragen die hij mij stelde.
Om alle ophef bij jullie weg te nemen, ik ben heel blij met mijn broer, ook al is hij geen doorsnee mens, dat maakt hem juist zo speciaal. Ik ben blij met hem, of hij daar nu blij mee is dat doet er lekker niet toe.

Ik hoop dat dit stukje me zal helpen om weer wat meer op de site te gaan doen. Ik heb in ieder geval een goede leermeester, die bereid is om blondjes les te geven en daar ook nog geduld voor zegt te hebben. Wie weet komt het nog eens goed met mij. Allemaal de groeten en tot een volgende keer!!!

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Even afkoelen

We kregen afgelopen maand een donatie om de meisjes te trakteren op een ijsje. Het duurde even voordat we gebruik maakten van dit cadeautje, maar toen het eenmaal zover was

Lees Verder »
Familie Bak

Vrijetijdsbesteding

Peter en ik vinden het leuk om te toeren op onze brommo’s (klein formaat motor, maar net geen brommer te noemen). Eindelijk kwamen we daar laatst weer een keer aan

Lees Verder »
De Schuilplaats

Droom is uitgekomen

Al vele jaren droomden de meisjes ervan om naar het strand te kunnen gaan. Velen van hen hadden het strand en de zee nog nooit gezien. De reis naar het

Lees Verder »