Na 7 dagen mochten de hechtingen van de operatie eruit, helaas had ik een infectie opgelopen in mijn voet, gelukkig niet in het operatiegebied maar aan de kant van de schaafwond, hiervoor werd ik dan ook weer opgenomen in het ziekenhuis omdat de dokter bang was dat het anders een botinfectie zou kunnen worden.

Tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis hebben ze ontdekt dat ik ook een vergrote nier heb, hiervoor werden wat extra onderzoeken gedaan.Er zit een vernauwing tussen mijn linker nier en mijn blaas.Over 2 maanden gaan we kijken of dit verbeterd is, want het zou ook door het ongeluk gekomen kunnen zijn.We wachten dus maar af wat er over 2 maanden uit het vervolgonderzoek gaat komen.

De schaafwonden aan mijn benen en armen genezen goed, alleen op mijn scheenbeen zitten nog 2 wonden die wat dieper zijn en wat langer nodig hebben om te genezen.

Vrijdag 10 oktober moet ik terugkomen bij de dokter om te kijken hoe de breuk geneest.

Tot die tijd is het oefenen en met mijn been omhoog de tijd doden met de dingen die ik op de computer kan doen.

     

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Bruiloften

De afgelopen periode hadden we niet één, niet twee, maar wel drie bruiloften om naartoe te gaan met de meisjes. Volop feest dus! De eerste trouwerij was van een van

Lees Verder »
Familie Bak

Even weg

Chester, Nathan en Peter gingen samen knutselen aan een project, waarvoor ze een paar uur moesten rijden. Ze zouden daarom ruim een week wegblijven. Ik (Tatjana) ben meegeweest en Pimpa

Lees Verder »
De Schuilplaats

Fotoshoot

In april hadden we een Nederlands echtpaar op bezoek, dat twee ochtenden met de meisjes heeft opgetrokken. De eerste ochtend ging het over foto’s maken. Ze maakten portretfoto’s van alle

Lees Verder »