We zijn al ruim 9 weken in Nederland op verlof. En nu nog maar een paar dagen en dan gaan we weer naar huis. We hebben een heerlijke tijd gehad in Nederland, we hebben veel gedaan en veel plezier gehad. Maar er is een tijd van komen en een tijd van gaan. We gaan terug om ons werk in Thailand weer voort te zetten. Wij hebben er zin in en kijken uit naar wat we in de komende periode weer mogen gaan doen. Chester met nieuwe toekomstplannen die nog verder uitgewerkt moeten worden, Jeremy in zijn laatste jaar van zijn High School opleiding en de keuze wat dan???, Nathan weer een nieuw schooljaar en de daarbij behorende dingen, Peter en ik in De Schuilplaats en de nieuwe taak die erbij komt.

Wij kijken terug op een mooie tijd hier in Nederland waar we veel mensen hebben mogen ontmoeten. Natuurlijk hadden we iedereen wel willen zien, maar dat was niet mogelijk, helaas. We nemen alle herinneringen, gesprekken weer met ons mee. We zijn weer opgeladen voor een nieuwe periode.

Dank jullie wel voor jullie aandacht, jullie tijd, jullie gebeden, julie financiele bijdrage, etc. Onze woorden schieten tekort, maar we hopen dat jullie begrijpen wat we bedoelen.

   

Meer Recent Nieuws

De Schuilplaats

Gelukkig nieuwjaar

Oud en nieuw is iets waar de meisjes altijd erg naar uitkijken. Ze hebben zin in het lekkere eten, Mukata oftewel Thaise barbeque, en de spelletjes, het dansen, de karaoke

Lees Verder »
Familie Bak

Change of plans

Ze zeggen weleens: “Plannen zijn er om gewijzigd te worden.” Wij hadden het plan om gewoon thuis, in Thailand, kerst te vieren en met oud en nieuw samen met de

Lees Verder »
De Schuilplaats

Schapenboerderij

Eind oktober waren alle kinderen vrij en was het prachtig weer. Na het ontbijt stapte iedereen in de auto om een rit van anderhalf uur te maken om vervolgens op

Lees Verder »